قوانین و مقررات.


بنام خدا

درعکاسی آنلاین برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت ،اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کنیم تا بتوانیم خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهیم. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های عکاسی آنلاین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و عکاسی آنلاین تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین عکاسی آنلاین ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه عکاسی آنلاین را در پروفایل خود غیرفعال نمایند.
توجه داشته باشید که 30004005008888 تنها شماره‌ای است که عکاسی آنلاین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان عکاسی آنلاین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام عکاسی آنلاین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@akac.com اطلاع دهید.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. عکاسی آنلاین هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
عکاسی آنلاین همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی عکاسی آنلاین و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
عکاسی آنلاین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در عکاسی آنلاین انجام سفارش هایی که تصویر خانم ها در آن وجود دارد توسط کارکنان مجرب زن انجام میشود.
با توجه به اینکه هر نوع سفارش چاپ و ... بسته به نوع سفارش نیازمند صرف زمانی معین است ، لذا ممکن است برای تهیه و آماده سازی سفارش از یک روز تا یک هفته زمان نیاز باشد ، که مدت زمان ارسال مرسوله توسط پست نیز به این مدت افزوده میشود.
سعی میکنیم کار را با بهترین کیفیت ممکن به انجام برسانیم ، و مسئولیت هر گونه نارضایتی احتمالی شما را نیز پذیرفته و پاسخ گو خواهیم بود.


با احترام مدیر عکاسی آنلاین- فریدون سوادکوهی